Si të merrni 1 vit falas Nintendo switch në internet [Eshop Code]

Nintendo switch kodi online falas

Shfrytëzojeni sa më shumë konzonë tuaj Nintendo Switch

Nintendo switch online ju lejon të ngrini lojën tuaj në një nivel më të lartë me shumë lojtarë në internet dhe përfitime ekskluzive. Veçoritë standarde në internet si përditësimet e sistemit dhe lojërave do të jenë falas për të gjithë përdoruesit e Nintendo Switch.

Nintendo Switch Online
Jo-abonentë
Lojë online ✔️
NES™ – Nintendo Switch Online ✔️
Super NES™ – Nintendo Switch Online ✔️
Aplikacioni Nintendo Switch Online ✔️
Ruaj Data Cloud ✔️
Oferta Speciale ✔️
Multiplayer i rrjetit lokal ✔️ ✔️
Luaj lojra të blera dhe DLC jashtë linje ✔️ ✔️
Përditësimet e sistemit Nintendo Switch ✔️ ✔️
Përditësimet e softuerit ✔️ ✔️
Qasje në Nintendo eShop ✔️ ✔️
Regjistrohu Miqtë ✔️ ✔️
Ndani pamjet e ekranit në mediat sociale ✔️ ✔️
Qasja në aplikacionin Nintendo Switch Parental Controls ✔️ ✔️
Programi im i shpërblimeve Nintendo (fitimi dhe përdorimi i pikëve) ✔️ ✔️
Lajme për Nintendo Switch ✔️ ✔️

Si punon : 

sponsorët tanë po japin falas kode dixhitale në internet të Nintendo Switch, në këmbim të tyre ju duhet të përfundoni një nga ofertat (falas) që reklamojmë në faqen e shkarkimit, fitim-fitues.

a është rajoni i kodeve pa pagesë? 

po . nëse vizitoni faqen e internetit nga SHBA, sistemi do të zbulojë automatikisht se jeni nga SHBA dhe do t'ju japë një kod të SHBA-së, njësoj si me BE-në dhe rajonin tjetër

a mund të kem shumë kode të kalimit falas në internet?

normalisht nuk e këshillojmë ta bëjmë këtë. gjithsesi sistemi do të zbulojë nëse po përpiqeni të abuzoni me faqen e internetit, por ju rekomandojmë të merrni 1 kod për çdo person. por për lojërat nintendo switch mund të keni sa të doni sa të klikoni dhe të plotësoni ato oferta që ju janë dhënë.

Si të merrni Nintendo Switch në internet falas: 

1- lëvizni poshtë dhe klikoni Get Free Switch online

2- do të ridrejtoheni në një faqe të re

3-kliko shkarkim/shfaq kodin

Nintendo switch online kodi dixhital falas

4- Dritaret e ofertave do të shfaqen ( ⚠️ mos e mbyllni gjatë procesit )

5- Klikoni mbi një ofertë dhe përfundoni deri në fund

6- Pas përfundimit të ofertës së zgjedhur, kodi i kalimit online do të zhbllokohet

ndërroni kodin dixhital falas të eshop-it në internet

7- Shkoni te switch-i juaj dhe hapni eshop-in dhe më pas futni kodin që keni marrë. të vendosur të gjithë .

shijoni abonimin falas 1 vjeçar.

Video tutorial:

video tutorial do të ngarkohet së shpejti.


Lini një koment

sqAlbanian