GTA 5

Kodi i kalimit falas Gta 5

GTA 5 Nintendo Switch INFO: 

Harrojeni gjithçka që mendoni se dini për ribotimet e videolojrave të riprodhuara, sepse Grand Theft Auto 5 i gjeneratës së re godet librin e rregullave, i vjedh makinën dhe më pas e kthen mbrapsht mbi mbetjet e rrahura dhe lëkure vetëm për t'u siguruar. Pyetja e qartë është 'a duhet të blej Ndërprerës GTA 5 përsëri?' për të cilën përgjigja është një 'Po'. Pikërisht këtë sekondë.'

Përmirësimet janë të shumta dhe të dukshme që në fillim. Animacioni më i mirë i fytyrës i jep peshë të shtuar performancave tashmë të shkëlqyera vokale. Një distancë më e gjatë e tërheqjes ju tërheq më thellë në një botë të hapur që tashmë ishte e neveritshme në nivelin e saj të detajeve, por tani ndihet edhe më emocionuese dhe e gjallë. Në fakt është kaq e bukur sa thjesht ekzistuese në shtrirjen e zbardhur nga dielli të Los Santos dhe fshatrave përreth është po aq e këndshme sa të shqyesh atë në një zbavitje të çmendur vrasjeje. Një nga momentet e mia të preferuara erdhi kur fikja radion dhe vozita ngadalë mbi një pjesë të dheut buzë liqenit, duke dëgjuar kërcitjen e zhavorrit poshtë gomave të mia ndërsa shikoja diellin e pasdites që zhvishej mbi ujë. Lumturia.

Merrni këtë kod falas të Eshop-it tani

Mario Strikers: Battle League

kodi i mario-sulmuesve-beteja-ligë-free

Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch INFO: 

[i njohur gjithashtu si "Mario Strikers: Battle League Football”] Trajtoni, kaloni dhe shënoni në futbollin e betejës me bandën Mushroom Kingdom. Prezantimi i Strike, një sport 5-me-5 i ngjashëm me futbollin pa rregulla: bëni gjithçka që duhet për të fituar! Tregohuni dhe përpiquni të shënoni më shumë gola duke sulmuar armiqtë, duke përdorur artikuj dhe duke kryer goditje speciale që rrisin rezultatin tuaj. Mbështetësit e serive Super Mario si Peach, Toad dhe Yoshi i vendosin stufat e tyre (dhe statistikat) në fushë dhe nuk do të ndalojnë asgjë për të shënuar. Personalizojini personazhet tuaja me pajisje që mund të rrisin statistikat dhe pamjen e tyre. Kryeni masakër në internet* ose kaloni topin lojtarëve në vend**, thjesht kini kujdes për gardhin elektrik.

Merrni këtë kod falas të Eshop-it tani

sqAlbanian