Super Mario Odisea

Super Mario Odyssey Nintendo Switch INFO: 

Bashkohuni me Marion në një eksperiencë 3D gjigante, rrëshqitëse në botë dhe përdorni aftësitë e tij të reja mahnitëse për të mbledhur Hëna që do të thotë se mund të fuqizoni anijen tuaj ajrore, Odyssey, dhe të shpëtoni Princeshën Peach nga programet e dasmës së Bowser! Kjo përvojë Mario 3D në stilin e sandbox – e para që nga viti 1996 i dashur Super Mario 64 dhe Nintendo GameCube klasik i vitit 2002 Super Mario Sunshine – është e mbushur me surpriza dhe sekrete, si dhe me lëvizjet krejt të reja të Marios si hedhja e kapelës, kërcimi i kapelës dhe kapja. do të keni përvoja të këndshme dhe emocionuese të lojës, ndryshe nga çdo gjë tjetër që keni dashur në një lojë Mario më parë. Përgatituni për t'u çuar në zona të çuditshme dhe të mahnitshme larg në Mbretërinë e Kërpudhave!

Pamja e ekranit Super Mario Odyssey Nintendo Switch:

Super Mario Odyssey review: Nintendo nagelt het - Pocket-lint

Super Mario Odyssey Mobile Guide for Android - APK Download

Guide Super Mario Odyssey for Android - APK Download

It's-a perfect? Super Mario Odyssey review | Technobubble

Lojë e Super Mario Odyssey Nintendo Switch:

 lloji i lojës  : Kodi Nintendo Switch – KODI DIGJITAL ONLINE-

Pajisja: Nintendo Switch

 Versioni i lojës: SHBA

Rezultati i kësaj loje: 18.5/20

Shkarkoni falas kodin e lojës Super Mario Odyssey Nintendo Switch:

sqAlbanian