NBA2k22

NBA-2K22_free_key_code_download_eshop.

INFO i ri NBA2k22 Nintendo Switch: 

NBA 2K22 është një tjetër hyrje e shkëlqyer në ekskluzivitet që vazhdon zakonin e zhvilluesit për të ofruar porta mjaft të forta të kartave të tyre të basketbollit në Nintendo Switch. Po, shumica e modaliteteve nuk provojnë asgjë të re - përtej cilësimit të rinovuar të "Neighborhood" të MyCareer - dhe ekranet e ngarkimit do t'ju bëjnë të shkulni flokët herë pas here, por lojëra kryesore të rafinuar dhe përmbajtje të mjaftueshme për t'ju mbajtur të luani deri në fund herët e bëjnë këtë një rekomandim të lehtë për fansat e b-ball. Shijoni lojën konkurruese, veçoritë në internet dhe një shumëllojshmëri mënyrash lojërash, duke përfshirë myCAREER, ndërsa bashkoni ekipin tuaj të ëndrrave në këtë lojë video basketbolli. NJË BOTË E BASKETBOLLIT. NBA 2K22 e vendos të gjithë universin e basketbollit në duart tuaja. LUANI TANI në mjedise reale NBA dhe WNBA kundër ekipeve dhe lojtarëve autentikë. Ndërtoni ekipin tuaj të ëndrrave në MyTEAM me yjet e sotëm dhe legjendat e djeshme. Jetoni udhëtimin tuaj profesional në MyCAREER dhe përjetoni ngritjen tuaj personale në NBA. Përkulni aftësitë tuaja menaxhuese si një Ekzekutiv i fuqishëm në MyGM dhe MyLEAGUE. Çdokush, kudo mund të futet në NBA 2K22: burimi 

Pamja e ekranit NBA2k22 Nintendo Switch:

Drejtori i lojës NBA 2K22 zbulon detaje të mëdha në tweet-et e fshira tashmë rreth gjuajtjes, animacioneve MyPLAYER, vlerësimeve dhe më shumë

PARAQITJA* Shikimi i parë i NBA 2K22 si kopertina dhe data e lëshimit janë zbuluar përmes Twitter

Lojë e lojës NBA2k22 Nintendo Switch:

 lloji i lojës  : Kodi Nintendo Switch – KODI DIGJITAL ONLINE-

Pajisja: Nintendo Switch

 Versioni i lojës: SHBA

Rezultati i kësaj loje: 18.5/20

Shkarkoni falas kodin e lojës NBA2k22 Nintendo Switch:

Lini një koment

sqAlbanian