Mario Strikers: Battle League

kodi i mario-sulmuesve-beteja-ligë-free

Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch INFO: 

[i njohur gjithashtu si "Mario Strikers: Battle League Football”] Trajtoni, kaloni dhe shënoni në futbollin e betejës me bandën Mushroom Kingdom. Prezantimi i Strike, një sport 5-me-5 i ngjashëm me futbollin pa rregulla: bëni gjithçka që duhet për të fituar! Tregohuni dhe përpiquni të shënoni më shumë gola duke sulmuar armiqtë, duke përdorur artikuj dhe duke kryer goditje speciale që rrisin rezultatin tuaj. Mbështetësit e serive Super Mario si Peach, Toad dhe Yoshi i vendosin stufat e tyre (dhe statistikat) në fushë dhe nuk do të ndalojnë asgjë për të shënuar. Personalizojini personazhet tuaja me pajisje që mund të rrisin statistikat dhe pamjen e tyre. Kryeni masakër në internet* ose kaloni topin lojtarëve në vend**, thjesht kini kujdes për gardhin elektrik.

Bashkohuni me një klub në internet për të shtyrë dhe për t'u ngjitur lart.

Bashkohuni me deri në 20 sulmues në internet* dhe konkurroni kundër klubeve të tjera për pikë. Gjeni klubin e duhur për ju, bashkohuni me miqtë dhe sillni në tryezë stilin tuaj të sulmuesit – përpiquni të bëheni klubi më i mirë në botë çdo sezon!

Hyni në fushë me deri në 8 lojtarë

8 lojtarë mund të shkojnë për gol në një sistem Nintendo Switch, me lidhje lokale** ose online*. Sillni një sulmues dytësor në të njëjtin sistem edhe në betejat online. Në vend, 4 lojtarë nga çdo ekip mund të përballen në ndeshje të vetme.

 

 

Pamja e ekranit Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch:

 

Lojë Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch:

 

 

 

 lloji i lojës  : Kodi Nintendo Switch – KODI DIGJITAL ONLINE-

Pajisja: Nintendo Switch

 Versioni i lojës: SHBA

Rezultati i kësaj loje: 18.5/20

Shkarkoni falas Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch Eshop Code:

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

Lini një koment

sqAlbanian